Gra dnia: TwoDots (iOS, Android, Facebook)

04.02.2015 o godzinie 09:27 napisane przez Agnieszka Hornstein w CiekawostkiGra dniaGry na smartfony

Dwie kropki - od tego się właśnie zaczyna. Widzę minimalistycznie zaprojektowane plansze zapełnione różnobarwnymi punktami. Menu z modnie wystylizowanymi wizerunkami podróżniczego duetu. Na początku wszystko idzie łatwo – podejrzanie łatwo. Spokojnie oswajając się z grą jeszcze nie domyślam się ile faktycznie czeka mnie główkowania.
TwoDots

TwoDots

Na samym początku beztrosko łączę sobie kropki i bez problemu wskakuję na kolejne levele, ale stopniowo poziom trudności rośnie. To jest ten moment, kiedy do gry wkraczają emocje, ambicje i znany powszechnie mechanizm: „Ja nie dam rady?!”. Na całe szczęście dla wystawionych na próbę ambicji ducha i napiętych od myślenia mięśni twarzy, rozgrywka w TwoDots opatrzona jest dobiegającą z tła, relaksująca muzyką. Dobrze - wypadkowa równania grywalności przemawia zatem bardziej za konkretną zagwozdką logiczną niż wymagającą grą akcji. Im prościej tym ładniej, im trudniej tym ciekawiej - tak najkrócej można przedstawić mocne strony TwoDots. Nareszcie poważna propozycja Match 3 dla graczy, którzy uwielbiają się nagłówkować, ale niekoniecznie gustują w kolorowych bąbelkach czy planszach wypełnionych słodyczami.

Minuty, godziny, a nawet całe dni estetycznych rozważań nad konfiguracją kropek możecie zapewnić sobie przez pobranie gry TwoDots na swoje smartfony i tablety (iOS i Android) albo logowanie do aplikacji na Facebooku.
Graj teraz w TwoDots
Gry na smartfony, Gra logiczna, Puzzle
TwoDots ZdjęciaTwoDots Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
8latPolecamy:
od 8 lat
pokaż wszystkieTop gry online
TwoDots Tags
  • twodots
  • two dots
  • gry na iphone
  • 3d